border="0" align="center"> martis321 napisał/a:
FanMarioPL napisał/a:
Cytat:
Jednemu z da? rang? "Junior Admina" kt?ra niczym nie r??ni si? od moderatora po to, ?eby ludzie nie my?leli ?e sam zarz?dza forum.

Junior admin posiada niewielk? r??nic?, albowiem mo?e on robi? nowe dzia?y, rangi itp.
Ale racja, to kubpica wszystkim rz?dzi XD

Aczkolwiek tak jak napisa? martis nie powinno by?, ka?dy ma prawo pisa? co chce i nie powinno si? tego usuwa?, jak ju? to broni? przed tym i wyja?nia? :roll:



Nie wiem czy zauwa?y?e? ta dopisk? na ko?cu ma?? czcionk? jak nie to zobacz.

Co do tego ?e ka?dy ma prawo pisac co chce to si? zgodz?. Kubpica nie powinien usuwa? nicku osoby "X" jak to on tam napisa? z tego tematu, a potem go usuwa?. Zrobi? to w naradzie z Heratade. Nie zdziwie si? , jak za kilka miesi?cy heratade przejmie twoj? funkcj? junior admina, a potem admina. Tak naprawd? Heratade i kubpica rz?dz? tym forum.

Forum to za?o?yli?my wsp?lnie ja i FM. Nikt nie przejmie funkcji FM. Ten temat zosta? usuni?ty, po rozmowie z Heratade, co nie znaczy, ?e on rz?dzi tym forum. Ka?dy u?ytkownik w ko?cu mo?e przecie? zg?osi? swoj? propozycj? i je?eli zostanie ona zaakceptowana to b?dzie wdra?ana w ?ycie :)

P.S.
Je?eli chodzi o podw?jnego posta to post, kt?ry napisa?em wcze?niej zosta? napisany przed najnowszym postem martisa. Ten za? post odnosi si? w?a?nie do postu martisa.
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #9  Wysłany: 2013-04-19, 20:06   

kubpica napisał/a:
martis321 napisał/a:
FanMarioPL napisał/a:
Cytat:
Jednemu z da? rang? "Junior Admina" kt?ra niczym nie r??ni si? od moderatora po to, ?eby ludzie nie my?leli ?e sam zarz?dza forum.

Junior admin posiada niewielk? r??nic?, albowiem mo?e on robi? nowe dzia?y, rangi itp.
Ale racja, to kubpica wszystkim rz?dzi XD

Aczkolwiek tak jak napisa? martis nie powinno by?, ka?dy ma prawo pisa? co chce i nie powinno si? tego usuwa?, jak ju? to broni? przed tym i wyja?nia? :roll:



Nie wiem czy zauwa?y?e? ta dopisk? na ko?cu ma?? czcionk? jak nie to zobacz.

Co do tego ?e ka?dy ma prawo pisac co chce to si? zgodz?. Kubpica nie powinien usuwa? nicku osoby "X" jak to on tam napisa? z tego tematu, a potem go usuwa?. Zrobi? to w naradzie z Heratade. Nie zdziwie si? , jak za kilka miesi?cy heratade przejmie twoj? funkcj? junior admina, a potem admina. Tak naprawd? Heratade i kubpica rz?dz? tym forum.


Forum to za?o?yli?my wsp?lnie ja i FM. Nikt nie przejmie funkcji FM. Ten temat zosta? usuni?ty, po rozmowie z Heratade, co nie znaczy, ?e on rz?dzi tym forum. Ka?dy u?ytkownik w ko?cu mo?e przecie? zg?osi? swoj? propozycj? i je?eli zostanie ona zaakceptowana to b?dzie wdra?ana w ?ycie :)

P.S.
Je?eli chodzi o podw?jnego posta to post, kt?ry napisa?em wcze?niej zosta? napisany przed najnowszym postem martisa. Ten za? post odnosi si? w?a?nie do postu martisa.



Zrobi??m temat tylko ?eby se pogada?, ?eby , gdyby to bo na powa?nie to bym to napisa? w dziale sprawy forum i uwagi i b??dy :P . Wiem ?e Heratade nie rz?dzi forum, wszystko tutaj pisze dla rozrywki :) . Ale to Heratade nak?oni? ci? do zmiany nicka Joego na "X" a potem usuni?cie tematu. Nie powiniene? go usuwa?, zw?aszcza ?e nikomu tego nie powiedzia?es. Na dodatek ta Rozmowa z Heratade zosta?a przeprowadzona w tajemnicy na shoutboxie, gdzie po zako?czeniu jej wszystkie wpisy na jej temat zosta?y usuni?te. Ju? wtedy wiedzia?em ?e zrobie kiedy? taki temat jak ten xD
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
0
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #10  Wysłany: 2013-04-19, 22:57   

martis321 napisał/a:

Zrobi??m temat tylko ?eby se pogada?, ?eby , gdyby to bo na powa?nie to bym to napisa? w dziale sprawy forum i uwagi i b??dy :P . Wiem ?e Heratade nie rz?dzi forum, wszystko tutaj pisze dla rozrywki :) . Ale to Heratade nak?oni? ci? do zmiany nicka Joego na "X" a potem usuni?cie tematu. Nie powiniene? go usuwa?, zw?aszcza ?e nikomu tego nie powiedzia?es. Na dodatek ta Rozmowa z Heratade zosta?a przeprowadzona w tajemnicy na shoutboxie, gdzie po zako?czeniu jej wszystkie wpisy na jej temat zosta?y usuni?te. Ju? wtedy wiedzia?em ?e zrobie kiedy? taki temat jak ten xD


Pojawi? si? kiedy? temat, w kt?rym pewna osoba zapyta?a si? innych czy maj? jakie? pomys?y jak dokuczy? innemu graczowi. Temat zosta? po pewnym czasie przeniesiony do kosza. Hereatade przekona? mnie jednak, ?e temat ten mo?e wzbudzi? negatywne emocje u przegl?daj?cych ten temat, bo niekt?re osoby wypowiedzia?y si? czasem tam nawet obra?liwie o Joe i ?e lepiej jest go ca?kiem usun?? z forum. Nie s?dzi?em wtedy, ?e kto? negatywnie to odbierze. Nie widz? w tym te? wiele z?ego. Wiedzcie, ?e nie by?o to jakie? "ukrycie", ?e taki temat by?. Mo?liwe nawet, ?e mo?na by go przywr?ci?. Ale po co?
My?l?, ?e nie ma ju? sensu wi?cej odkopywa? dyskusji o tamtym temacie ;)

Poza tym je?eli kiedykolwiek czymkolwiek wzbudzi?em w kim? negatywne emocje to oczywi?cie przepraszam :)
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
Ostatnio zmieniony przez -kubpica 2013-04-20, 09:53, w całości zmieniany 5 razy  
0
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #11  Wysłany: 2013-04-20, 09:24   

Mo?naby przywr?ci? do cel?w archiwalnych ;]
0
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #12  Wysłany: 2013-04-20, 09:57   

FanMarioPL napisał/a:
Mo?naby przywr?ci? do cel?w archiwalnych ;]


Temat by? w?a?nie w koszu dla cel?w archiwalnych. Skoro jednak nawet jego obecno?? do wgl?du przez kosz ura?a?a kogo? to postanowi?em go wywali?.
Nie ma sensu ju? go przywraca?. Szczeg?lnie ?e mog?o by to by? zbyt du?o roboty, a jeszcze zepsu?bym co? :P
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
Ostatnio zmieniony przez -kubpica 2013-04-20, 10:56, w całości zmieniany 4 razy  
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #13  Wysłany: 2013-04-20, 10:48   

Kubpica, nie musisz go przywraca?, nawet nie powiniene? tego robi? , dobrze ?e zosta? usuni?ty.Dla mnie nie w porz?dku jest procedura w jaki ten temat zosta? usuwany. . Zrobi?e? to dlatego, ?e jedna osoba ci tak powiedzia?a. Nawet nie przedyskutowa?e? tego z innymi u?ytkownikami , ba nawet nie da?es im szansy si? o tym dowiedzie? , bo usun??e? posty na shoutboxie...


A jak wyt?umaczysz to , ?e nie mo?na usuwa? swoich post?w na forum(nie m?wi? o shoutboxie)?
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
Ostatnio zmieniony przez Martis69 2013-04-20, 10:50, w całości zmieniany 1 raz  
0
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #14  Wysłany: 2013-04-20, 11:34   

martis321 napisał/a:
Kubpica, nie musisz go przywraca?, nawet nie powiniene? tego robi? , dobrze ?e zosta? usuni?ty.Dla mnie nie w porz?dku jest procedura w jaki ten temat zosta? usuwany. . Zrobi?e? to dlatego, ?e jedna osoba ci tak powiedzia?a. Nawet nie przedyskutowa?e? tego z innymi u?ytkownikami , ba nawet nie da?es im szansy si? o tym dowiedzie? , bo usun??e? posty na shoutboxie...


A jak wyt?umaczysz to , ?e nie mo?na usuwa? swoich post?w na forum(nie m?wi? o shoutboxie)?


Nie s?dzi?em, ?e musz? kogo? informowa?, ?e usuwam jaki? temat z kosza. Naprawd? nie chcia?em przed wami ukrywa? tego, ?e dopi??em takie dzia?anie. Posty z SB zosta?y usuni?te, bo by? niez?y spam. Zrobi?em to po rozmowie z Heratade, ale z w?asnej woli. On przecie? nie zmusi? mnie abym to zrobi?.
Post?w nie mo?na usuwa?, bo dlaczego ludzie maj? pisa? swoje posty aby je kiedy? w przysz?o?ci usun??.

Wiem, ?e piszesz to wszystko dla rozrywki ale zawsze czuj? si? zobowi?zany odpisa? :P
Mo?e zako?czmy ju? ten temat?
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #15  Wysłany: 2013-04-20, 12:12   

To o czym b?dziemy pisa? w tym temacie? Ja wszystko pisze nie na serio, wszystko dla funu. We wszystkich postach, kt?re tutaj napisa?em. Ale jak nie o tym to o czym b?dziemy gada?? O tym jak wm?wi?e? wszystkim ?e pandemon wyjecha? na ferie i nie wr?ci??
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
0
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

https://discord.gg/TGxXhe4

Stworzył PatrykSpec | bilety lotnicze
Zakaz usuwania linku autora ze stopki